צידנית פריז בוקס | FREEZBOX SHADE PRO

7FLI6NOYICF82BU
 • 759.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
צידנית ה FREEZBOX של חברת OUTLIVING שומרת על קור (קרח) למשך 72 שעות - 3 ימים! שמירה על חום למשך 48 שעות!

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמן אספקה: עד 7 ימי עסקים.
  הזמנות שירכשו עד 12:00 בצהריים יצאו לשילוח באותו יום ( עד 7 ימי עסקים )
  עסקאות שיבוצעו מ 12:00 בצהריים ואילך יצאו לשילוח ביום למחרת
 • מדיניות החזרת מוצרים
  9. החלפת המוצר
  במקרה של קבלת מוצר פגום אנא פנה אלינו בהקדם האפשרי. אנו נחליף את המוצר במהירות האפשרית במוצר זהה, במידה וזאת בכפוף לתנאים הבאים:
  9.1 כל בקשה או החלפת מוצר לא תעלה על 14 ימים מיום קבלת המוצר, לא נעשה בו שימוש והוא חזר באריזת המשלוח המקורית – אנחנו מבינים שלפעמים מוצר יכול להיפגע עוד לפני שקיבלת אותו, בין אם במהלך המשלוח או בתהליך האריזה במפעל, דברים כאלה קורים לעיתים רחוקות. זאת הסיבה שניתנים לך 14 ימים מיום רכישת המוצר ליידע אותנו אם קיבלת אותו פגום או תקול ואנו נשמח להחליף את המוצר הפגום בחדש. נבקש שהמוצר הפגום יישלח חזרה ליבואן כדי שייבדק ונוכל לבחון מה השתבש.

  9.2 תלונה שתגיע אלינו מעל 14 ימים ממועד הרכישה – במידה ויש לך תלונה בקשר למוצר אך לאחר 14 ימים מיום הרכישה, לא נוכל להחליף את המוצר בחדש. נוכל לנסות להבין מה הבעיה ולהציע פתרון המבוסס על ניסיוננו עד לשביעות רצונך.
  9.3 במקרה שתתחרט ותרצה להחזיר את המוצר ולקבל החזר נשמח לעשות זאת בהתקיים התנאים הבאים: חובה על אריזת המוצר לא נפתחה ולא נעשה שימוש במוצר והוא עדיין באריזתו המקורית; נקבל את המוצר בחזרה לחנות בפרד חנה תוך 4 ימים מיום הבקשה כדי שתהיה לנו ההזדמנות לבדוק אותו. במידה ותנאים אלה מולאו, נספק החזר מלא (לא כולל עלויות משלוח) בניכוי עלויות מנהליות של 100 ₪ או שווה ערך במטבע בו שילמת.
  9.4 זמני הודעה 1- עבור ביגוד והנעלה 48 שעות מיום הרכישה.
  9.5 - עבור ציוד טיולים 14 יום מיום הרכישה.
צידנית ה FREEZBOX של חברת OUTLIVING משלבת חומרים טכנולוגיים חדשניים, אטימה ובידוד ייחודיים מסוגם, מבטיחים שמירה על טמפרטורה למספר ימים. עמידות גבוהה, קשיחות ואטימות למים הופכת את צידנית ה "פריז בוקס" לכלי עבודה קשוח וחזק שמיועד לשמירה ובקרה על הטמפרטורה למספר ימים מבלי תלות במקור כוח חשמלי ותוך כדי הבטחה להשגת תוצאת שמירה על חום או קור למשך מספר ימים. חומרים: חומר פנימי וחיצוני עשוי TPU (Termoplastic PolyUrethan) ספוג- NBR FOAM (Nitrile Butadiene Rubber). בגוף הצידנית 2 ס"מ ובמכסה הצידנית 5 ס"מ. רוכסן- אטום למים AIR -TIGHT כל החיבורים מבוצעים ע"י הלחמה. שמירה כל קור (קרח) למשך 72 שעות - 3 ימים! שמירה על חום למשך 48 שעות!
x

#{title}

#{text}

#{price}