תיק יום 28 ליטר GREGORY SALVO

7ARR4371I2
 • 585.00
  714.00
 • אפשרויות:
  צבע
  שחור - תיק יום 28 ליטר GREGORY SALVO
  אזל המלאי
  שחור
  כחול נייבי - תיק יום 28 ליטר GREGORY SALVO
  אזל המלאי
  כחול נייבי
  בחרו אפשרות אחת לפחות
אזל המלאי
תיק יום 28 ליטר של חברת GREGORY האמריקאית דגם 2018. גב רשת מאוורר, מקום לשלוקר וליציאת הצינורית.

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמן אספקה: עד 7 ימי עסקים.
  הזמנות שירכשו עד 12:00 בצהריים יצאו לשילוח באותו יום ( עד 7 ימי עסקים )
  עסקאות שיבוצעו מ 12:00 בצהריים ואילך יצאו לשילוח ביום למחרת
 • מדיניות החזרת מוצרים
  9. החלפת המוצר
  במקרה של קבלת מוצר פגום אנא פנה אלינו בהקדם האפשרי. אנו נחליף את המוצר במהירות האפשרית במוצר זהה, במידה וזאת בכפוף לתנאים הבאים:
  9.1 כל בקשה או החלפת מוצר לא תעלה על 14 ימים מיום קבלת המוצר, לא נעשה בו שימוש והוא חזר באריזת המשלוח המקורית – אנחנו מבינים שלפעמים מוצר יכול להיפגע עוד לפני שקיבלת אותו, בין אם במהלך המשלוח או בתהליך האריזה במפעל, דברים כאלה קורים לעיתים רחוקות. זאת הסיבה שניתנים לך 14 ימים מיום רכישת המוצר ליידע אותנו אם קיבלת אותו פגום או תקול ואנו נשמח להחליף את המוצר הפגום בחדש. נבקש שהמוצר הפגום יישלח חזרה ליבואן כדי שייבדק ונוכל לבחון מה השתבש.

  9.2 תלונה שתגיע אלינו מעל 14 ימים ממועד הרכישה – במידה ויש לך תלונה בקשר למוצר אך לאחר 14 ימים מיום הרכישה, לא נוכל להחליף את המוצר בחדש. נוכל לנסות להבין מה הבעיה ולהציע פתרון המבוסס על ניסיוננו עד לשביעות רצונך.
  9.3 במקרה שתתחרט ותרצה להחזיר את המוצר ולקבל החזר נשמח לעשות זאת בהתקיים התנאים הבאים: חובה על אריזת המוצר לא נפתחה ולא נעשה שימוש במוצר והוא עדיין באריזתו המקורית; נקבל את המוצר בחזרה לחנות בפרד חנה תוך 4 ימים מיום הבקשה כדי שתהיה לנו ההזדמנות לבדוק אותו. במידה ותנאים אלה מולאו, נספק החזר מלא (לא כולל עלויות משלוח) בניכוי עלויות מנהליות של 100 ₪ או שווה ערך במטבע בו שילמת.
  9.4 זמני הודעה 1- עבור ביגוד והנעלה 48 שעות מיום הרכישה.
  9.5 - עבור ציוד טיולים 14 יום מיום הרכישה.
סידרת ה SALVO החדשה נותנת מענה חדש עם תוספות של:
- כיסוי גשם מובנה.
- רשת אחסון קדמית.
- 3 תאים עם רוכסן .
סדרה זו הינה סידרת תיקים במבנה קלאסי לטיולי יום בשטח ומתאים גם לסביבה אורבנית , תרמיל מומלץ ביותר למורי דרך אשר נוחות האריזה חשובה להם במיוחד . המבנה המלבני מאפשר עבודה נוחה עם קלסרים וחומר הדרכתי נוסף , לתרמיל חלוקה נוחה לתאים כולל תא יעודי לנאד מים גדול וכן תא לחפצים רגישים כגון טלפון ומכשירי ניווט , התיק מצויד גם בשני כיסים על חגורת המותן לטלפון סלולרי, לחטיפי אנרגיה או פנס ראש. ל-SALVO 2018 מערכת גב אוורירית ייחודית בעלת מבנה פרפר המאפשרת נשיאת משקל גבוהה ביותר (עד 12 ק"ג ) בנוחות מדהימה. 
x

#{title}

#{text}

#{price}