צידנית 47.3 ליטר אקסטרים גלגלים

ID9H6AEUUXEFJBL
 • 699.00
  789.00
אזל המלאי
צידנית 47.3 ליטר על גלגלים EXTREME מבודדת עד 5 ימים ללא קירור

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמן אספקה: עד 7 ימי עסקים.
  הזמנות שירכשו עד 12:00 בצהריים יצאו לשילוח באותו יום ( עד 7 ימי עסקים )
  עסקאות שיבוצעו מ 12:00 בצהריים ואילך יצאו לשילוח ביום למחרת
 • מדיניות החזרת מוצרים
  9. החלפת המוצר
  במקרה של קבלת מוצר פגום אנא פנה אלינו בהקדם האפשרי. אנו נחליף את המוצר במהירות האפשרית במוצר זהה, במידה וזאת בכפוף לתנאים הבאים:
  9.1 כל בקשה או החלפת מוצר לא תעלה על 14 ימים מיום קבלת המוצר, לא נעשה בו שימוש והוא חזר באריזת המשלוח המקורית – אנחנו מבינים שלפעמים מוצר יכול להיפגע עוד לפני שקיבלת אותו, בין אם במהלך המשלוח או בתהליך האריזה במפעל, דברים כאלה קורים לעיתים רחוקות. זאת הסיבה שניתנים לך 14 ימים מיום רכישת המוצר ליידע אותנו אם קיבלת אותו פגום או תקול ואנו נשמח להחליף את המוצר הפגום בחדש. נבקש שהמוצר הפגום יישלח חזרה ליבואן כדי שייבדק ונוכל לבחון מה השתבש.

  9.2 תלונה שתגיע אלינו מעל 14 ימים ממועד הרכישה – במידה ויש לך תלונה בקשר למוצר אך לאחר 14 ימים מיום הרכישה, לא נוכל להחליף את המוצר בחדש. נוכל לנסות להבין מה הבעיה ולהציע פתרון המבוסס על ניסיוננו עד לשביעות רצונך.
  9.3 במקרה שתתחרט ותרצה להחזיר את המוצר ולקבל החזר נשמח לעשות זאת בהתקיים התנאים הבאים: חובה על אריזת המוצר לא נפתחה ולא נעשה שימוש במוצר והוא עדיין באריזתו המקורית; נקבל את המוצר בחזרה לחנות בפרד חנה תוך 4 ימים מיום הבקשה כדי שתהיה לנו ההזדמנות לבדוק אותו. במידה ותנאים אלה מולאו, נספק החזר מלא (לא כולל עלויות משלוח) בניכוי עלויות מנהליות של 100 ₪ או שווה ערך במטבע בו שילמת.
  9.4 זמני הודעה 1- עבור ביגוד והנעלה 48 שעות מיום הרכישה.
  9.5 - עבור ציוד טיולים 14 יום מיום הרכישה.
צידנית 47.3  ליטר Extrem צידנית חזקה עם גלגלים, קח אותה לקמפינג הבא שלך ותהנה מצידנית השומרת מוצרים בקרור (עם קרח) עד כ- 5 ימים! גוף הצידנית עשוי מחומרים איכותיים המבודדים את פנים הצידנית ומשאירים את המוצרים שלך קרים וטריים במשך ימים רבים. גלגלי הצידנית מאפשרים לך לנייד אותה ממקום למקום בקלות עם ידית אחיזה נוחה. חלל הצידנית יכול להכיל מזון ושתיה לכל המשפחה ועד 85 פחיות. צידנית 47.3 ליטר מסדרת EXTREME מתאימה לבילוי בשטח, טיולים, קמפינג ומחנאות ובילוי בפיקניק או בחוף הים. גוף הצידנית קשיח ועמיד בפני מכות. טכנולוגיית EXTREME שמירת מוצרים (עם קרח) בקירור של עד 5 ימים בטמפ' חיצונית של עד 32 מעלות יום ולילה. גלגלים וידית גרירה נוחה ושתי ידיות לנשיאה קלה. בידוד ThermOZONE , אינו מכיל HFC, CFC או HCFC הפוגעים באוזון. מידות חיצוניות: 42X39X70 משקל: 6 ק"ג
x

#{title}

#{text}

#{price}