נעלי ריצה יחפה שטח | BAREFOOT Merrel Trail Glove 5

3T0DAS0LFU
 • 359.00
  399.00
 • אפשרויות:
  מידה
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
נעלי ריצת שטח מירל ברפוט דגם Trail Glove 5 דקות וגמישות. נעלי ריצה יחפה אלו מאפשרים לכף הרגל להמצא במנח הטבעי שלה והגוף ביציבה הטבעית שלו. מנח זה מאפשר לקשת כף הרגל לבצע את הייעוד שלה – להיות דינמית ולשמש כבולם זעזועים טבעי. 

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמן אספקה: עד 7 ימי עסקים.
  הזמנות שירכשו עד 12:00 בצהריים יצאו לשילוח באותו יום ( עד 7 ימי עסקים )
  עסקאות שיבוצעו מ 12:00 בצהריים ואילך יצאו לשילוח ביום למחרת
 • מדיניות החזרת מוצרים
  9. החלפת המוצר
  במקרה של קבלת מוצר פגום אנא פנה אלינו בהקדם האפשרי. אנו נחליף את המוצר במהירות האפשרית במוצר זהה, במידה וזאת בכפוף לתנאים הבאים:
  9.1 כל בקשה או החלפת מוצר לא תעלה על 14 ימים מיום קבלת המוצר, לא נעשה בו שימוש והוא חזר באריזת המשלוח המקורית – אנחנו מבינים שלפעמים מוצר יכול להיפגע עוד לפני שקיבלת אותו, בין אם במהלך המשלוח או בתהליך האריזה במפעל, דברים כאלה קורים לעיתים רחוקות. זאת הסיבה שניתנים לך 14 ימים מיום רכישת המוצר ליידע אותנו אם קיבלת אותו פגום או תקול ואנו נשמח להחליף את המוצר הפגום בחדש. נבקש שהמוצר הפגום יישלח חזרה ליבואן כדי שייבדק ונוכל לבחון מה השתבש.

  9.2 תלונה שתגיע אלינו מעל 14 ימים ממועד הרכישה – במידה ויש לך תלונה בקשר למוצר אך לאחר 14 ימים מיום הרכישה, לא נוכל להחליף את המוצר בחדש. נוכל לנסות להבין מה הבעיה ולהציע פתרון המבוסס על ניסיוננו עד לשביעות רצונך.
  9.3 במקרה שתתחרט ותרצה להחזיר את המוצר ולקבל החזר נשמח לעשות זאת בהתקיים התנאים הבאים: חובה על אריזת המוצר לא נפתחה ולא נעשה שימוש במוצר והוא עדיין באריזתו המקורית; נקבל את המוצר בחזרה לחנות בפרד חנה תוך 4 ימים מיום הבקשה כדי שתהיה לנו ההזדמנות לבדוק אותו. במידה ותנאים אלה מולאו, נספק החזר מלא (לא כולל עלויות משלוח) בניכוי עלויות מנהליות של 100 ₪ או שווה ערך במטבע בו שילמת.
  9.4 זמני הודעה 1- עבור ביגוד והנעלה 48 שעות מיום הרכישה.
  9.5 - עבור ציוד טיולים 14 יום מיום הרכישה.
 
מאפייני נעלי ריצת כביש דגם 
Trail Glove 5
 • סוליות הנעליים דקות מאוד (4 מ"מ), גמישות מאוד, ושטוחות – בעלות דרופ 0 (הפרש הגובה בין מנח העקב למנח האצבעות). 
 • בנעלי הליכה/ריצה יחפה, כף הרגל נמצאת במנח הטבעי שלה והגוף ביציבה הטבעית שלו. מנח זה מאפשר לקשת כף הרגל לבצע את הייעוד שלה – להיות דינמית ולשמש כבולם זעזועים טבעי.
 • שימוש בנעליים אלו גורם להגבהת וחיזוק קשת כף הרגל, התארכות, התגמשות וחיזוק שריר התאומים וגיד אכילס והתחזקות מפרק הקרסול.
 • אימוץ טכניקת הריצה הטבעית, ה"כמו יחפה" מפחית מאוד את הסיכון לפציעות ריצה כגון: דורבן בעקב, דלקות בגיד אכילס, ובעיות ברכיים בשל העובדה שבריצה הטבעית הנחיתה היא על קדמת כף הרגל (Foot Strike) לעומת נחיתה על העקב (Heel Strike) בשימוש בנעליים רגילות. בנחיתה על קדמת כף הרגל הקשת (המהווה בולם זעזועים טבעי) סופגת את המכה של הנחיתה וכך נחסך לשלד ולמפרקים הזעזוע שמתרחש בעת הנחיתה על העקב. יש לציין שגם אם לא עוברים לריצה בטכניקה זו, שימוש יומיומי בנעליים מסוג הליכה/ריצה יחפה מאפשר להנות מכל היתרונות לעיל.
x

#{title}

#{text}

#{price}