כיסא דגם "קליק" OUTLIVING

05KFJQAM78JEHLF
 • 239.00
אזל המלאי
כיסא מתקפל מאלומיניום יציב, נוח וקל מאוד!
עומס מירבי: 130 ק"ג

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמן אספקה: עד 5 ימי עסקים.
  הזמנות שירכשו עד 12:00 בצהריים יצאו לשילוח באותו יום ( עד 5 ימי עסקים )
  עסקאות שיבוצעו מ 12:00 בצהריים ואילך יצאו לשילוח ביום למחרת
 • מדיניות החזרת מוצרים
  9. החלפת המוצר
  במקרה של קבלת מוצר פגום אנא פנה אלינו בהקדם האפשרי. אנו נחליף את המוצר במהירות האפשרית במוצר זהה, במידה וזאת בכפוף לתנאים הבאים:
  9.1 כל בקשה או החלפת מוצר לא תעלה על 14 ימים מיום קבלת המוצר, לא נעשה בו שימוש והוא חזר באריזת המשלוח המקורית – אנחנו מבינים שלפעמים מוצר יכול להיפגע עוד לפני שקיבלת אותו, בין אם במהלך המשלוח או בתהליך האריזה במפעל, דברים כאלה קורים לעיתים רחוקות. זאת הסיבה שניתנים לך 14 ימים מיום רכישת המוצר ליידע אותנו אם קיבלת אותו פגום או תקול ואנו נשמח להחליף את המוצר הפגום בחדש. נבקש שהמוצר הפגום יישלח חזרה ליבואן כדי שייבדק ונוכל לבחון מה השתבש.

  9.2 תלונה שתגיע אלינו מעל 14 ימים ממועד הרכישה – במידה ויש לך תלונה בקשר למוצר אך לאחר 14 ימים מיום הרכישה, לא נוכל להחליף את המוצר בחדש. נוכל לנסות להבין מה הבעיה ולהציע פתרון המבוסס על ניסיוננו עד לשביעות רצונך.
  9.3 במקרה שתתחרט ותרצה להחזיר את המוצר ולקבל החזר נשמח לעשות זאת בהתקיים התנאים הבאים: חובה על אריזת המוצר לא נפתחה ולא נעשה שימוש במוצר והוא עדיין באריזתו המקורית; נקבל את המוצר בחזרה לחנות בפרד חנה תוך 4 ימים מיום הבקשה כדי שתהיה לנו ההזדמנות לבדוק אותו. במידה ותנאים אלה מולאו, נספק החזר מלא (לא כולל עלויות משלוח) בניכוי עלויות מנהליות של 100 ₪ או שווה ערך במטבע בו שילמת.
  9.4 זמני הודעה 1- עבור ביגוד והנעלה 48 שעות מיום הרכישה.
  9.5 - עבור ציוד טיולים 14 יום מיום הרכישה.
כסא דגם "קליק" הוא תוצר של פיתוח למעלה משנתיים שכלל בין השאר סקר גדול ומקיף אודות כסאות לשטח ולים והבנה של כלל הצרכנים שמשתמשים בכסאות בשטח  : כיסא זה הוא למעשה "השילוש הקדוש" של הכיסאות " קומפקטי ,חזק ונוח " ובנוסף קל משקל רק2.5 ק"ג ועשוי מחומר אלומיניום שיכול לשאת 130 ק"ג .!!! ולבסוף מוצר מדליק למראה בזכות שלד אלומיניום בגוון טבעי .לקחנו את כל המשאלות והבקשות של אנשי שטח/ג'יפאים/אמשפחות שהולכות  לים ועםהרבה ציוד ונתנו מענהלכולם . חוזק,קטן קל לנשיאה באמצעות רצועת תלייה לכתף וחוזק. חלקיו חזקים ועמידים ויתנו לכם את הכיסא המושלם לאן שלא תלכו !!! מוצר מושלם שהוא חוויה ונוחות שאין דומה לו 
x

#{title}

#{text}

#{price}