אוהל בן רגע FALL RIVER 8 COLUMBIA

LI1AUGBLIGBEH7B
 • 1,699.00
  2,400.00
אזל המלאי
אוהל  של חברת Columbia בין רגע ל8 אנשים, דקה אחת הקמה, ויש לכם בית קטן או אוהל גדול בטבע.

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמן אספקה: עד 7 ימי עסקים.
  הזמנות שירכשו עד 12:00 בצהריים יצאו לשילוח באותו יום ( עד 7 ימי עסקים )
  עסקאות שיבוצעו מ 12:00 בצהריים ואילך יצאו לשילוח ביום למחרת
 • מדיניות החזרת מוצרים
  9. החלפת המוצר
  במקרה של קבלת מוצר פגום אנא פנה אלינו בהקדם האפשרי. אנו נחליף את המוצר במהירות האפשרית במוצר זהה, במידה וזאת בכפוף לתנאים הבאים:
  9.1 כל בקשה או החלפת מוצר לא תעלה על 14 ימים מיום קבלת המוצר, לא נעשה בו שימוש והוא חזר באריזת המשלוח המקורית – אנחנו מבינים שלפעמים מוצר יכול להיפגע עוד לפני שקיבלת אותו, בין אם במהלך המשלוח או בתהליך האריזה במפעל, דברים כאלה קורים לעיתים רחוקות. זאת הסיבה שניתנים לך 14 ימים מיום רכישת המוצר ליידע אותנו אם קיבלת אותו פגום או תקול ואנו נשמח להחליף את המוצר הפגום בחדש. נבקש שהמוצר הפגום יישלח חזרה ליבואן כדי שייבדק ונוכל לבחון מה השתבש.

  9.2 תלונה שתגיע אלינו מעל 14 ימים ממועד הרכישה – במידה ויש לך תלונה בקשר למוצר אך לאחר 14 ימים מיום הרכישה, לא נוכל להחליף את המוצר בחדש. נוכל לנסות להבין מה הבעיה ולהציע פתרון המבוסס על ניסיוננו עד לשביעות רצונך.
  9.3 במקרה שתתחרט ותרצה להחזיר את המוצר ולקבל החזר נשמח לעשות זאת בהתקיים התנאים הבאים: חובה על אריזת המוצר לא נפתחה ולא נעשה שימוש במוצר והוא עדיין באריזתו המקורית; נקבל את המוצר בחזרה לחנות בפרד חנה תוך 4 ימים מיום הבקשה כדי שתהיה לנו ההזדמנות לבדוק אותו. במידה ותנאים אלה מולאו, נספק החזר מלא (לא כולל עלויות משלוח) בניכוי עלויות מנהליות של 100 ₪ או שווה ערך במטבע בו שילמת.
  9.4 זמני הודעה 1- עבור ביגוד והנעלה 48 שעות מיום הרכישה.
  9.5 - עבור ציוד טיולים 14 יום מיום הרכישה.
 אוהל מחולק לשני חדרים, ניתן לפתוח לגמרי, או חלקית את ההפרדה, מבנה כמעט קובייתי, המאפשר עמידה בכל האזורים' שרוולי איוורור, שתי דלתות גדולות, עם חיפוי רשתות פנימי,מעבר לכבל חשמלי, 4 חלונות גדולים, עם חיפוי רשתות פנימי, מעטפת חיצונית נגד גשם, עם הצללות על כל הפתחים והחלונות, חיבור המעטפת החיצונית ע''י קליפים מהירים, תאים פנימיים לאחסון. האוהל מתקפל לגודל שניתן לשאת בקלות, ולהכניס לתא מטען של מכונית כולל יתדות וכבלי עיגון. 
עמידות: 2-3 עונות.
 משקל: 14.5 ק"ג. 
שטח רצפה: 426243X ס"מ.
 גובה: 192 ס"מ.
 מוטות: אלומיניום, מוטות למעטפת מפיברגלס כולל יריעה חיצונית. בד יריעה חיצונית ופנימית: 150T Polyester, דרגת אטימות למים 800 מ''מ Omni-Shield - ציפוי חיצוני מתקדם, דוחה מים וכתמים מבלי להתפשר על יכולת הרחקת לחות.
x

#{title}

#{text}

#{price}